Cauta
1. Valoare proiecte aprobate pentru finanțare din fonduri U.E. ≈32 mil. € : Acostare ambarcațiuni ușoare – 8 mil. €; Port trimodal – 15 mil. €; Eficientizare energetică 6 blocuri cart. Policlinică – 0,6 mil. €; Procese optimizare în PMG – 0,1 mil. €; Servicii transparență către cetățeni – 0,1 mil. €; TEN-T – 8 mil. €; Cetatea Giurgiu – 1 mil. €; 2. Valoare investiții începute în Giurgiu cu fonduri U.E. ≈ 19 mil. €:Acostare ambarcațiuni ușoare - 3,3 mil. € ; Port trimodal – 15 mil. €; Reabilitare 6 blocuri cart. Policlinică – 0,6 mil. €; 3. Valoare proiecte în evaluare ≈7,5 mil. €: 8 clădiri școlare – 4,2 mil. €; 3 ansambluri blocuri (30 blocuri) – 3,4 mil.€; 4. Valoare proiecte în pregătire ≈ 30 mil. €: POR 4 – 25 mil.€; Iluminat public – 5 mil €

Componenta membrilor Adunării Generale a Acționarilor și Consiliilor de Adminstrație de la societățile comerciale subordonate Consiliului Local

stabilite  prin Hotărârea Consiliului Local Nr. 250 / 28 iulie 2016

 

Membri în Adunarea Generală a acționarilor la sociatetea comercială: Membri în Consiliul de Adminstrație la societatea comercială
1. S.C. Adminstrația Zonei Libere Giurgiu S.A.
 - Neacșu Lucian  - Gărgărea Dumitru
 - Ghiță Nicolae  - Marciu Cosmin
 - Matei Matei  - Preda Daniela Petronela
 - Ciulacu Mirela  - Cartojan Dan Liviu
 - Nichita Tereza  - Gârbăceanu Marius
2. S.C. Giurgiu Servicii Locale S.A.
 - Ilie Clement  - Piperea Florin
 - Gîdea Gheorghe  - Pălălău George
 - Barbu Ionuț  - Tudor Stelian
 - Meclea Alina  - Trăsnea Florea
 - Oprișan Gigi  - Petre Bogdan
3. S.C. Tracum S.A.
 - Sîrbu Mitică  
 - Ionescu Liviu Ovidiu  
 - Barbu Ionuț  
4. S.C. Întreținere Peisajistică a Spațiilor Verzi S.A. 
 - Nichita Tereza  - Ciubotaru Bogdan
 - Falan Corina Ionela  - Pălăngeanu Dunia
 - Săndulescu Petronela Marinela  - Cepraga Sorin Cornel
 - Meclea Alina  - Dumitru Eugen
 - Sîrbu Adelina Veronica  - Bușcu Gheoghe
 5. S.C.Adminstrația Domeniului Public și Privat S.A. 
  - Falan Corina Ionela  
 - Neacșu Lucian  
 - Săndulescu Petronela Marinela  
 - Țigănilă George  
 - Pick Ladislau  
 6. S.C. Pază Publică S.A.
 - Sîrbu Mitică  - Dumitrache Silvian
 - Ilie Clement  - Pălălău George
 - Oprișan Gigi  - Rădulescu Rafael
 - Sîrbu Adelina Veronica  - Simon Ionel
 - Pick Ladislau  - Stanciu Marius
 7. S.C.  Apa Service S.A. 
 - Ionescu Liviu Ovidiu  - Preda Constantin
   - Ghiță Nicolae
   - Cartojan Dan Liviu
8. S.C. Centrala Termică Giurgiu S.A.
 - Ionescu Liviu Ovidiu  
 - Barbu Ionuț  
 - Gâdea Gheorghe  
 - Sîrbu Mitică  
 - Matei Mihai  

 

Actualizat in - 21.06.2018, la ora 10:01; de catre: prim_giurgiu